Polski English
SKJB jest polską kancelarią prawniczą założoną przez Wojciecha Szybkowskiego, Agnieszkę Kuźmę i Annę Jeleń, doświadczonych prawników, którzy przed założeniem ich własnej kancelarii zdobywali umiejętności i doświadczenie praktykując przez wiele lat w międzynarodowych firmach prawniczych. Od 2021 r. do grona Partnerów dołączyła Anna Brzoza-Ostrowska.

Był to fantastyczny etap naszej zawodowej drogi, za który jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Nasz zespół łączy dziś swoje siły – wiedzę, talent i doświadczenie – specjalizując się w kompleksowej obsłudze prawnej przede wszystkim przedsiębiorstw. Lata pracy, które spędziliśmy jako prawnicy w międzynarodowej kancelarii prawniczej nauczyły nas podążać za potrzebami naszych Klientów, którzy oczekują od nas zrozumienia mechanizmów rządzących biznesem. Wiedza o tym, co z punktu widzenia celów biznesowych jest najistotniejsze sprawia, że dostarczamy naszym Klientom skrojone na miarę rozwiązania prawne.

 

Dostarczamy naszym Klientom tego czego najbardziej oczekują od prawnika – zawsze rzetelnej analizy i praktycznej rekomendacji, za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.

 
 

Dlaczego my?

Klient w centrum

Ty Kliencie jesteś w sercu naszego biznesu. Chcemy zrozumieć Twoje potrzeby, cele i zadania. Stawiamy się na Twoim miejscu. Potem ciężko pracujemy, aby przekroczyć Twoje oczekiwania.

Kompetentni i doświadczeni

Praktykujemy prawo od wielu lat. Doradzaliśmy wielu klientom w bardzo kompleksowych sprawach.

W oparciu o zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, wierzymy, że możemy zaoferować usługi najwyższej jakości.

Twój biznes i prawo naszą pasją

Twój biznes i prawo są naszymi pasjami. Ufamy, że Twój sukces będzie naszym sukcesem.

Zorientowani na rezultaty i rozwiązania

Pracujemy zawsze myśląc o rezultatach, które Ty chcesz osiągnąć. Dostarczamy rozwiązania, a nie tylko opinie prawne.

Uczciwi

Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dotrzymujemy obietnic. Mówimy prawdę zarówno, jeżeli chodzi o nasze porady dla Ciebie, jak i rozliczenia finansowe.