Polski English

Ranking Legal 500 EMEA 2024 jest już dostępny!

Miło nam poinformować, że po raz kolejny praktyka nieruchomości SKJB Szybkowski Kuźma Jeleń Brzoza-Ostrowska została rekomendowana w rankingu The Legal 500 EMEA 2024!

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie i opinie, dzięki którym otrzymaliśmy wyróżnienie dla sektora nieruchomości komercyjnych.

Wybrane opinie Klientów poniżej:

"Reaktywna, innowacyjna i proaktywna postawa, a nie nastawienie na maksymalizacje czasu pracu. Duży zakres kompetencji i doświadczenia, umiejętność szybkiego reagowania. Zgrany zespół, bardzo miła i otwarta, przyjazna atmosfera współpracy. Nie ma miejsca dla primadonn i egoistów".

"Elastyczne i otwarte podejście do klienta. Dużo zrozumienia dla osób, które na co dzień nie mają nic wspólnego z praktyką prawniczą i słownictwem prawniczym".

"Nasi przyjaciele i koledzy z SKJB czują się bardziej jak członkowie rodziny niż jak w pracy. Są niezwykle kompetentni, sumienni i dostępni praktycznie przez całą dobę, aby pomóc, nawet w bardzo krótkim czasie. Są stanowczy, ale uczciwi w podejmowania decyzji i jasno się komunikują. Z całego serca polecam ich potencjalnym klientom".

Wielkie podziękowania dla całego zespołu SKJB Szybkowski Kuźma, Jeleń Brzoza-Ostrowska, ponieważ ten sukces jest efektem ciężkiej pracy każdego z członków zespołu. Gratulujemy indywidualnego wyróżnienia: Wojciechowi Szybkowskiemu, Agnieszce Kuźmie, Annie Jelen, Annie Brzozie - Ostrowskiej, Izabeli Kultys i Natalii Styś.

Zobacz pełne wyniki: https://lnkd.in/eVm_rpW